Natalia TomskaKażdą wolną chwilę pożytkuje na konstruktywne działania, nie ma czasu na nudę. Oprócz pracy i dokształcania się, wykorzystuje czas na aktywność fizyczną taką jak: jazda konna, downhill bike, snowboard, ponadto artystycznie poświęca czas na rysowanie oraz modeling. Twardo stąpająca po ziemi, otwarta na świat i nowo poznawane kultury. Lubi podróże, również te morskie, dlatego co roku działa jako Oficer Łącznikowy podczas Zlotu Żaglowców opiekując się przypływającymi jednostkami z całego świata.

Jej zainteresowania naukowe oprócz fizjoterapii koncentrują się wokół medycyny niekonwencjonalnej, medycyny chińskiej, akupunktury 5-cio elementowej, sportowej oraz kosmetycznej.

Wykształcenie:

Aktualnie wykładowca oraz doktorantka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie ponadto słuchaczka Szkoły Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy. Tymczasowo zawieszone studia na Middlesex University w Londynie - magister Medycyny Chińskiej.

Jako stypendystka programu Erasmus odbyła naukę oraz staż w Finlandii i w Holandii. Ma za sobą liczne praktyki zawodowe, kursy, wolontariaty, uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach dotyczących rehabilitacji. (m. in. Taśmy powięziowe (Anatomy Trains by Tom Myers), Masaż Shantal, Kinesiology Taping i wiele innych).

Sukcesywnie rozwija się by pomagać innym i dążyć do wyznaczanych sobie celów.